Помилки новачків на тренуваннях в тренажерному залі

Помилки новачків на тренуваннях в тренажерному залі

Як практично у галузі, новачкам в тренажерному залі властиво робити певні помилки. Пов'язано це як з відсутністю досвіду, так і з недостатністю знань про фізіологію власного організму.

Звичайно, не робить помилок тільки той, хто нічого не робить. Однак часто такі помилки в тренажерному залі стають причиною всіляких травм і загального погіршення стану спортсмена. Для того, щоб скоротити ризик неприємних наслідків, прислухайтеся до порад досвідчених атлетів і тренерів.

Мабуть, найчастіше зустрічається помилка - це робота в залі без конкретного чіткого плану. Якщо кидатися від одного тренажера до іншого, весь час змінюючи навантаження, то такі безсистемні тренування нічого, крім розтягувань, не принесуть. Якщо ви маєте намір чогось реально досягти, то вам обов'язково потрібно мати докладний план тренувань по днях, написаний у співавторстві в тренером. Там повинні бути чітко вказані вправи, кількість підходів, певну вагу та ін.

Майте на увазі, що вам не підійде план тренувань вашого приятеля або який-небудь зірки, типу Залізного Арні. Складено цей план повинен бути тільки для вас, з урахуванням ваших цілей, ваги та інших даних, а також часу, який ви збираєтеся приділяти роботі в залі.

Ще однією поширеною помилкою є думка - чим більше навантаження, тим швидше можна досягти результату. Частково це справедливо, але тільки частково. Адже ваші м'язи ростуть і міцніють не під час роботи в спортзалі. Після отриманої навантаження їм необхідно певний час на відновлення і відпочинок. Саме тоді м'язи починають активно рости.

Професійні бодібілдери давно помітили, що найкращих результатів можна досягти, якщо займатися два-три рази на тиждень, активно навантажуючи всі групи м'язів. Тоді часу між тренуваннями цілком вистачає м'язам для відновлення і нарощування маси.

Багато людей, що прийшли в спортзал, щоб схуднути і підкачати розпливлася фігуру, чомусь переконані, що для досягнення цього результату необхідно дуже мало їсти. Насправді, харчуватися потрібно не мало, а грамотно. Людині при фізичних навантаженнях просто необхідно збалансоване повноцінне харчування, в якому містяться і білки, і складні вуглеводи, і жири, і мікроелементи з вітамінами.

Для того, щоб схуднути, бажано обмежити себе в простих вуглеводах і підраховувати добова кількість з'їдених калорій. Крім того, відсутню кількість протеїнів чи амінокислот, які необхідні спортсмену, можна отримати за допомогою спортивних добавок. Тільки не варто плутати якісне і корисне спортивне харчування із стероїдними препаратами, що діють на гормональний фон організму. Останні дійсно можуть дати непередбачуваний ефект, а от спортивні добавки постачають м'язи і тканини атлета додатковим будівельним матеріалом.

Сподіваємося, що наші рекомендації зроблять ваші тренування ефективніше і безпечніше.

0 Комментарий

Оставить комментарий

Reload

Отправить